• (0412) 46-91-99
  • (067) 755-96-06
  • (067) 773-24-81
  • (093) 450-16-52
    Житомир
    майдан Путятинський, 2
    офіс-центр 2-ий поверх

Профілактика

Гігієна і профілактика зубів - дві найважливіші умови попередження захворювань порожнини рота, карієсу і пародонтиту. Найбільш простими гігієнічними засобами по догляду за ротовою порожниною є зубна щітка і паста, відомі всім. Менш поширеним в нашій країні є флосс, або зубна нитка для очищення від нальоту проміжків між зубами, недоступних щітці. Не забувайте кожні півроку відвідувати кабінет стоматолога - і ваші зуби завжди будуть сяяти чистотою і білизною. Також важливу роль в профілактиці стоматологічних захворювань відіграє правильне харчування.

Лікування

Своєчасне лікування зубів - допоможе вам вирішити багато естетичних та психологічних проблем. Завдяки кваліфікованому лікарю-стоматологу, кожен пацієнт може отримати повну діагностику ротової порожнини і якісне лікування. Найчастіше, повний огляд пацієнта закінчується виявленням не тільки карієсу або пульпіту, але і наявністю інших, не менш небезпечних, захворювань зубів. Для кожного зуба проводиться ретельне планування лікування або відновлення зуба. Будь-який стоматолог зацікавлений в збереженні зуба у пацієнта.

Протезування

Сучасна стоматологія протезування визначає як розділ ортопедії, який відповідає за вивчення і застосування на практиці методик відновлення зубів. Новітні технологічні розробки дозволили створювати зубні протези, що відрізняються максимальною функціональністю і естетичною привабливістю. Для вирішення стоматологічної проблеми відсутності зубів є декілька видів протезування, і не можна сказати, яка з них є кращою. На думку досвідчених стоматологів-ортопедів, для кожного конкретного пацієнта найкращою буде та технологія, яка підібрана індивідуально для його випадку. При цьому найважливішим є принцип мінімального втручання.

Відбілювання зубів

Причиною зміни кольору зубів є фарбувальні продукти (кава, чай, ягоди), смоли у курців, прийом деяких лікарських препаратів (тетрациклін), аномалії твердих тканин зубів, депульповані зуби. Барвники можуть осідати на поверхні (зовнішнє фарбування) або проникати в тверді тканини зуба (внутрішнє фарбування). Усунути змінений колір зубів дозволяє професійна процедура відбілювання.

Біленька усмішка працює як візитка і забезпечує 90% успіху у будь-якому товаристві. Але важливо, щоб зуби були не лише гарними, але й добре виконували разом із щелепами свою роботу. Тобто важливою є функціональна повноцінність зубо-щелепової системи. Недарма ж у народі кажуть: «Перш ніж будувати дім - подумай про надійний фундамент».

Новини та статті | Контакти

All right reserved 2012©